Reference

Jan Placák

Nadace rozvoje občanské společnosti 

Když jsme převáděli nabídku našich vzdělávacích aktivit do prostředí shoptet, dostali jsme doporučení na dvě šikovné pomocnice. Musím říct, že bez nich bych přechod a základní nastavení všeho, co jsme potřebovali nezvládl. Vše mi úžasně vysvětlili a ukázali a kdykoliv potřebuji pomoci, obratem reagují a nasměrují mě, kde vše mohu nastavit. Jsem moc rád, že mi ukáží, jak na to a postupně se učím prostředí shoptetu ovládat. Děkuji za neocenitelnou pomoc. Jejich spolupráci mohu jen doporučit.

 

David Cifera

BoraTravel.cz

Spolupráce s Maka digital byla velice příjemná. Společně jsme vytvořili krásný e-shop, ačkoliv náš sortiment je na prodej na Shoptetu velmi nestandardní. Dokázali vymyslet řešení, které funguje skvěle. Vyřešili jsme jak funkční stránku e-shopu, tak i grafiku, články nebo třeba import produktů. Zaškolili nás do systému a v začátcích fungování byli k ruce vždy, když bylo třeba. Za to jim děkujeme.

 

Smyslík.cz

Smyslik.cz

Maka digital nám pomohlo s rozjezdem našeho e-shopu smyslik.cz. Sedli jsme si spolu, probrali nejen technickou, ale i businessovou stránku a jakmile jsme si plácli, začala tvorba našeho e-shopu. Líbila se nám aktivní komunikace, rychlost úprav i rady nad rámec. Proběhlo i zaškolení do systému. Děkujeme!

 

Josef Pinkas

Protenpocit.cz

Spolupráce s Marcelou a Katarínou byla velice efektivní a rychlá. Tím, že jsme tvořili úplně nový e-shop a potřebovali jsme vše vymyslet a nastavit v krátkém čase, tak jsme naše požadavky zasílali, měnili a dolaďovali několikrát během dne a noci. Vše bylo vždy vyslyšeno nebo se případně vymyslelo jiné řešení ve velice krátkém čase. Kromě základního nastavení eshopu byly vytvořeny i bannery, které milujeme. Tvorbou e-shopu to ale neskončilo. Když jsme si později nevěděli rady s nastavením a přidáním dalších funkcionalit, tak jsme vždy radu dostali.

Zpět do obchodu